Iseloomustus

Tarvo elektrituru kogemus sai alguse Eesti Energias. Tema ülesanne oli nii ettevõtte enda, kui suurtarbijate ettevalmistamine elektrituru avanemiseks ja tegutsemiseks vabaturu tingimustes.

Peale edukat elektrituru avanemist ühines Tarvo Inter RAO Grupiga, mis on Baltikumi suurimaid elekrimüüjaid. Ta võttis vastu väljakutse aidata ettevõttel väikese meeskonnaga suurendada turuosa Eestis ja töötada välja elektrienergia hinnastrateegiad. Elektrienergia hinnakalkulatsioonides kasutatakse NordPoolSpoti päev ette- ja Nasdaq Commodities pikaajalisi finantstehinguid.

2014a. alguses kutsuti Tarvo juhtima Põhja-Euroopa suurima energiatõhususe ettevõtte Enegia OY eesti kontorit, kus ta sai hea “Põhjamaise” kogemuse. Nendest kogemustest saate edaspidi kasu ka Teie.

Nüüd on Tarvo pannud oma teadmised Energia Juhtimiskeskuse ja tarbimise juhtimisest tulenevate võimaluste arendamisse. Tarbimise juhtimisest saavad kasu kõik elektritarbijad.

Pikaajaline elektrituru kogemus ütleb, et tavaline elektri hinna- või börsipaketi marginaalide suuruse üle kauplemine toob tihti minimaalse hinnavahe. Küll aga on kulude vähendamiseks ja tulude suurendamiseks võimalik kasutusele võtta oluliselt nutikamaid lahendusi.

Tarvo töö eesmärk on vähendada suurtarbijate elektrienergia ja võrguteenusega seotud kulusid, tehes seda võimalikult lihtsalt ja läbipaistvalt.

Vabal ajal meeldib Tarvole koos perega tegeleda füüsiliselt aktiivsete aladega. Talvel on selleks mäesuusatamine, suvel golf ja rattasõit. Aegajalt harib ta ennast psühholoogiateemalisi raamatuid lugedes või sulgeb ennast garaaži, kus ta virtuaalse elektrienergiaga tegelemisele vahelduseks reaalsete vidinate kallal nokitseb. Muidugi meeldib talle ka matkata ja reisida.

Võtke Tarvoga ühendust ja see kõne või e-kiri säästab Sinu ettevõttele nii mõnedki tuhanded eurod.